Petek Temizleme ve Petek Temizliği

   Her geçen gün hayat pahalılaşıyor. İnsanlar bu artışların hayatlarına etkisini azaltabilmek için çeşitli yöntemler arıyor. Bütçeleri kış aylarında en fazla sarsan gider kalemlerinden biri doğalgazdır. Doğalgaz yılın her döneminde kullanılsada petekler yılın ortalama 4-5 ayı aktif olarak kullanılmaktadır. Hanede yaşlı veya bebek varsa bu süre 6-7 aya kadar da çıkabilmektedir. Doğal olarak doğalgaz, bir şekilde tasarruf edilmesi gereken giderlerin başında yer almaktadır. Tam olarak bu noktada devreye Petek Temizleme hizmeti giriyor.

Petek Temizliği Servis Hizmeti Nedir?

   Petek Temizliği veya Petek Temizleme olarak adlandırılan işlem daha az maliyetle daha iyi ısınabilmenize olanak sağlamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yılın neredeyse yarısında aktif olarak kullanılan petekler zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyarlar. Petek içerisinde zamanla çeşitli tortu ve pisliklerin oluşmasıyla peteklerin ısı verimliliği azalmaktadır. Isı verimliliğinin azalmasıda, kombinizin ayarını ne kadar açarsanız açın ısınamamanıza veya konutunuzu ideal sıcaklığa getirebilmek için çok daha fazla faturalar ödemenize neden olmaktadır. Petek Temizliği denilen işlem sayesinde peteklerinizin içerisi temizlenmekte, ısı verimliliği arttırılmaktadır. Özel Petek Temizleme cihazları sayesinde konutun büyüklüğüyle doğru orantılı olarak sadece bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Uzmanlar 2-3 yılda bir Petek Temizliği'ni şiddetle tavsiye etmektedir. Peteklerinizin sağlıklı bir şekilde ısınmadığını ve ısıtamadığını düşünüyorsanız veya konutunuz ısınsa bile oldukça fazla faturalara maruz kalıyorsanız Petek Temizliği servis hizmeti alma vaktiniz gelmiş demektir.

Petek Temizliği Servis Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

   Petek Temizleme servis hizmetini bugün İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bütün büyük şehirlerde alabilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Petek Temizliği için firma araştırırsanız göreceksiniz ki neredeyse bütün tesisatçılar bu servis hizmetini vermekte. Hatta mevsimlik iş gibi sadece belli dönemlerde bu hizmeti sunan kişi ve kurumlar bile karşınıza çıkacak. Bunların arasından en tecrübelisini ve en kaliteli hizmet sunan firmayı bulmanız gerekmektedir. İşini bilmeyen kişilerin yaptığı Petek Temizleme işlemi size hiç bir katkı sağlamayacaktır. Doğru düzgün yapılmayan temizlik ne peteklerinizin ısı verimliliğini arttırır ne de fatura tutarlarınızın azalmasını sağlar. Hatta bazı olumsuz durumlarda sıcak su tesisatı, petek ve kombiniz zarar görebilir. Petek Temizleme servis işlemi basit bir işlem değildir. Bu nedenle servis hizmeti veren kurumların ücretleri arasında farklılıklar olabilir. Ancak takdir edersiniz ki profesyonel kişilerce yapılmış Petek Temizleme işlemi sayesinde vereceğiniz her kuruş sizin bütçenize çok daha sağlıklı ve daha hızlı bir dönüş sağlayacaktır. Petek Temizliği başta olmak üzere alacağınız herhangi bir hizmet için araştırma yaparken mutlaka kullanıcı yorumlarına göz atın. Kurumlar internet üzerinden çok iyi reklamlar yapabilir. Ancak kullanıcı yorumunun analizi şaşamaz. Bir firma hakkında iyi ve kötü yorum mutlaka olacaktır. Herkesi memnun etmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Yorumların çoğunluğu iyiyse, çalışmak için tercih edilebilir bir firma olarak görebiliriz. Kullanıcı yorumlarını çeşitli blog sayfalarından ve mutlaka sikayetvar.com'dan kontrol edin.

   Sukates olarak sıhhi tesisat sektöründe çeyrek asırlık bir tecrübeye sahibiz. Tecrübelerimiz ve hizmetlerimiz arasında tabii ki Petek Temizliği servis hizmeti de yer almaktadır. Günümüz teknolojilerinin meyveleri ile donatılmış, alanında uzman ustalardan oluşan servis ekiplerimiz ile kaliteli hizmeti en profesyonel şekilde sizlere sunuyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak veya Petek Temizliği servis hizmeti talebinde bulunmak için 444 0 851 & 0541 785 28 37 nolu numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

 

 

              

Bölgelerdeki Örnek Çalışmalarımız